Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Aktuální vozový park prosinec 2011

Hlavní foto

Počet modelů je nyní v počtu 6. Tedy podvozek FG Porsche 1/5 se nyní nachází na jiném místě, protože v bytě pro něj není prostě místo. Ale ostatní modely se nacházejí v mé modelářské skříni. V podstatě je modelů elektro celkem 6, ale expediční model Tamiya CC-01 je syna.

V průběhu doby je však počet modelů stále takový, že není problém provést kdykoliv prezentaci. V současnosti jsou k dispozici modely 1/10 2WD, 1/10 4WD.

Když některý z modelů opravuji nebo jej chystám na test, ihned se o vše zajímá moje dvouletá dcerka. Narozdíl od syna, který se nyní zaměřuje na expedice, dcera projevuje zájem o všechny typy (viz foto v galerii).

A co tedy mohu ovládat pouze jednou RC soupravou Spektrum DX3R ?

 

Porsche FG 1/5 - není na foto. Náhon pouze na zadní nápravu (2WD). Karoserie Porsche 911 RS. Srdce modelu je spalovací motor Zenoah. Tahový startér a jezdí to na klasický natural. PHM se ředí olejem v daném poměru.

Tamiya TT-01E - stálice v mé garáži. 4WD náhon přes centrální kardan. Karoserie Mazda RX7 v závodní úpravě. Regulátor v modelu je Tekin RS, motor je Johnson 540-J. Ideální podvozek pro kategorie Tamiya Cup a Hobby.

Tamiya CC-01 - expediční model 4WD s karoserií Mercedes Benz Unimog. Motor je Carson Poison Truck 45T, regulátor pak Tamiya 104BK. Dám do podvozku LiPo 6200 mh a mám vystaráno na hodně dlouhou expedici.

Tamiya F103RM - podvozek 2WD, který je typickým zástupcem podvozků Formule 1. Jednoduchým způsobem je možno přestavět na GT. Motorem v modelu je střídavý SP Ultrasportsman 21.5T, regulátorem pak Nosram Pearl V2. Tento podvozek jel 12 hodin Blansko 2011, kategorie Formule 1 není problém.

Serpent S100 - 2WD šasi pro kategorie World GT. Osobně se mi velmi líbí jeho zpracování. Mohu na něm použít jak karoserii Mulsanne LMP, tak i Sophia GT. Motorem je střídavý SP Competition 13.5T, regulátor pak LRP SPX Stock Spec. Osazen rychlým digitálním servem Sawox.

Xray T2R - zástupce 4WD šasi. Není sice z karbonu, ale i tak zvládá moji současnou motorickou variantu a to střídavý motor LRP X12 3.5T. V kombinaci s regulací LRP Bullet Reverse se z tohoto podvozku stává střela. Karoserie Titan (základem je Protoform Mazda 6) umožňuje opravdu rychlou a agresivní jízdu. I zde je umístěno rychlé digitální servo Sawox.

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport