Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Sophia GT 200 mm pro podvozky Pan Car

Hlavní foto

Při pořízení nové karoserie jsem rozhodoval, jakou vlastně pořídit. Ale protože mám doma již LMP Mulsagne (tu mám prioritně na Tamiya F103RM)  a není problém ji převrtat, volba byla jednoduchá. Od prodejce Domansky.cz jsem pořídil Sophia GT od Protoformu.

Jedná se o nelicencovaný produkt, který vypadá jako Alfa Romeo. Ale osobně se mi tento tvar líbí a já věděl, že bude provedení decentní.

Karoserie je s ochrannou folií proti postříkání zvenku. Dále jsou k dispozici kryty na okna, samolepky, reklamí letáček a šroubky na přichycení zadního křídla.

Karoserie má šíři 200mm a je určena pro podvozky Pan Car 1/10. Dostat ji na Serent S100 nebyl proto problém.

Tvorbu zde nebudu popisovat, neb se to tu objevilo již několikráte.

Výběr barvy byl jedoduchý. Aby vynikly černé nápisy, základní barva je bílá. Jen spodní část vozu je odstínem Gunmetal. Obě barvy od fy Tamiya.

Na foto vidíte i konečnou podobu po polepení obtisky. Dal jsem si práci i s rámy oken atpd. A ta finální verze vypadá myslím si hodně zajímavě.

 

P.S. otestoval jsem na čistém asfaltu připravený model (s motorem SP 13.5T a mechy Xceed) a první dojem ? Dostatečně rychlé...

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport