Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Lestra Cup Offroad propozice

Hlavní foto

Kategorie:

 • Buggy 4WD
 • Buggy 2WD
 • Short Course
 • Hobby
 • Micro
 • Buggy 1/8E

Termíny:

 1. Závod – 5.11.
 2. Závod – 19.11.
 3. Závod – 17.12.
 4. Závod – 14.1.
 5. Závod – 4.2.
 6. Závod – 3.3.

Pro začátek je v plánu odjet 4 kvalifikace a 3 finálové jízdy ve všech skupinách. Délka jízd bude 6 minut. V případě, že by se přihlásil větší počet závodníků a hrozilo by, že budeme v hale tvrdnout do pozdních hodin, tak na rozpravě proběhne hlasování o tom, zdali pojedem pouze 3 kvalifikace, nebo se jízdy zkrátí na 5 minut.

Jak bylo avizováno již dříve, kategorie 1/8E bude testována na prvním závodě. Po prvním závodě bude rozhodnuto, zdali bude tato kategorie vypsána i na dalších závodech.

Kategorie Hobby je pouze pro RTR podvozky typu HPI Bullet, HPI Firestorm, Maverick, Himoto atd. Modely pouze s jedním motorem a baterií.

Pokud v kategoriích SC, Hobby a Micro nebude rozumný počet startujícíh, tak se pojedou s jinou nepříliš obsazenou kategorií dohromady. Vyhlášeny budou samostatně.

Lipo baterie mohou být použity pouze 2S v pevném netříštivém obalu. Pro kategorii 1/8E platí pouze pevný netříštivý obal. UPDT: vzhledem k tomu, že se mi již doneslo, že někteří závodnící nemají baterie v pevném obalu, tak budem tolerovat i baterie bez pevného obalu. Nicméně pokud někdo způsobí díky vzplanutí či výbuchu baterií jakoukoliv škodu pořadateli, pronajímateli haly, nebo ostatním závodníkům, tak tuto škodu bezodkladně uhradí v plné výši.

To mě přivádí k dalšímu bodu a tou je bezpečnost všech účastníků závodů. Každý bude dbát na bezpečnost svojí, všech ostatních účastníků závodu i osoby třetích stran. V případě, že se někomu něco stane, tak si to vyřeší s tím, kdo mu to způsobil. S těmito dvěma body souhlasí závodník při zaplacení startovného.

Prosím, aby jezdci uvážili zdravým rozumem, zdali je nutné mít v modelu 6S baterii a motor o výkonu menšího jaderného reaktoru. Vzhledem k tomu, že dráha bude menších rozměrů s technickými pasážemi, tak přebytek výkonu může být spíše na obtíž.

Přihlásit se bude možné skrze přihlášku na myrcm.ch do pátku do 16:00. Pokud se někdo přihlásí později, tak ho to bude stát o 100,- Kč víc. Startovné je za 1 kategorii 350,- Kč, za další pak 150,- Kč. Přihlašujte se prosím co možná nejdříve, ať máme přehled s kolika jezdci je nutné počítat. Odhlásit se je možné vždy bez jakékoliv pokuty.

Budou možné páteční tréninky. Od kolika bude určeno vždy v týdnu před závody.

V sobotu bude hala otevřena od 7:00. Do cca 9:15 budou volné tréninky. V 9:30 je počítáno s tím, že začnou rozjížďky.

V případě dotazů, návrhů na doplnění mne kontaktujte na - strupek@email.cz

Přihlášky a kategorie ZDE.

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport