Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Lestra Cup Offroad propozice

Hlavní foto

Kategorie:

 • Buggy 4WD
 • Buggy 2WD
 • Short Course
 • Hobby
 • Micro
 • Buggy 1/8E

Termíny:

 1. Závod – 5.11.
 2. Závod – 19.11.
 3. Závod – 17.12.
 4. Závod – 14.1.
 5. Závod – 4.2.
 6. Závod – 3.3.

Pro začátek je v plánu odjet 4 kvalifikace a 3 finálové jízdy ve všech skupinách. Délka jízd bude 6 minut. V případě, že by se přihlásil větší počet závodníků a hrozilo by, že budeme v hale tvrdnout do pozdních hodin, tak na rozpravě proběhne hlasování o tom, zdali pojedem pouze 3 kvalifikace, nebo se jízdy zkrátí na 5 minut.

Jak bylo avizováno již dříve, kategorie 1/8E bude testována na prvním závodě. Po prvním závodě bude rozhodnuto, zdali bude tato kategorie vypsána i na dalších závodech.

Kategorie Hobby je pouze pro RTR podvozky typu HPI Bullet, HPI Firestorm, Maverick, Himoto atd. Modely pouze s jedním motorem a baterií.

Pokud v kategoriích SC, Hobby a Micro nebude rozumný počet startujícíh, tak se pojedou s jinou nepříliš obsazenou kategorií dohromady. Vyhlášeny budou samostatně.

Lipo baterie mohou být použity pouze 2S v pevném netříštivém obalu. Pro kategorii 1/8E platí pouze pevný netříštivý obal. UPDT: vzhledem k tomu, že se mi již doneslo, že někteří závodnící nemají baterie v pevném obalu, tak budem tolerovat i baterie bez pevného obalu. Nicméně pokud někdo způsobí díky vzplanutí či výbuchu baterií jakoukoliv škodu pořadateli, pronajímateli haly, nebo ostatním závodníkům, tak tuto škodu bezodkladně uhradí v plné výši.

To mě přivádí k dalšímu bodu a tou je bezpečnost všech účastníků závodů. Každý bude dbát na bezpečnost svojí, všech ostatních účastníků závodu i osoby třetích stran. V případě, že se někomu něco stane, tak si to vyřeší s tím, kdo mu to způsobil. S těmito dvěma body souhlasí závodník při zaplacení startovného.

Prosím, aby jezdci uvážili zdravým rozumem, zdali je nutné mít v modelu 6S baterii a motor o výkonu menšího jaderného reaktoru. Vzhledem k tomu, že dráha bude menších rozměrů s technickými pasážemi, tak přebytek výkonu může být spíše na obtíž.

Přihlásit se bude možné skrze přihlášku na myrcm.ch do pátku do 16:00. Pokud se někdo přihlásí později, tak ho to bude stát o 100,- Kč víc. Startovné je za 1 kategorii 350,- Kč, za další pak 150,- Kč. Přihlašujte se prosím co možná nejdříve, ať máme přehled s kolika jezdci je nutné počítat. Odhlásit se je možné vždy bez jakékoliv pokuty.

Budou možné páteční tréninky. Od kolika bude určeno vždy v týdnu před závody.

V sobotu bude hala otevřena od 7:00. Do cca 9:15 budou volné tréninky. V 9:30 je počítáno s tím, že začnou rozjížďky.

V případě dotazů, návrhů na doplnění mne kontaktujte na - strupek@email.cz

Přihlášky a kategorie ZDE.

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


18.04.2019 - Termíny MČR LS onroad vloženy do kalendáře závodů
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport