Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

XCEED MECHOVÉ PNEU PRO FORMULE A WORLD GT

Hlavní foto

Firma XCEED před nedávnou dobou uvedla na trh širokou škálu mechových pneumatik pro kategorie Formule 1a World GT. Nyní jsou dostupné i v ČR.

Mechové pneumatiky se nabízejí po dvou kusech v každém balení a to zvlášť pro přední i zadní nápravu. Protože firma XCEED ví, že asfalt i koberec si vyžadují odlišné chování pneumatiky a ne vždy postačí univerzální směs, nabízí jak pro formulové tak pro World GT mechovky varianty zvlášť pro koberec a zvlášť pro asfaltové povrchy.

Pozn. Obecně se kvalita mechové pneumatiky dá určit dle množství přírodního kaučuku v mechové směsi. Čím více kaučuku je ve směsi obsaženo, tím lepší vlastnosti následně pneumatika má. Samozřejmě kvalitu a jízdní vlastnosti ovlivňují i výrobní postupy a nesporně také ráfek, ovšem kvalita mechové směsi je zásadní.

Všechny typy pneumatik jsou nabízeny ve třech tvrdostech – soft, medium a hard. Mechová směs je nalepena na černém ráfku.

Formulové mechovky jsou určeny svými rozměry nejen pro formulové podvozky Tamiya F103. Zajímavostí je, že formulová mechovka se skládá z vnitřního a vnějšího prstence, vnější je vyroben z mechu používaného v kategoriích 1/8 a 1/10, zatím co vnitřní je vyroben z mechu pro kategorii 1/12.

World GT mechovky mají univerzální rozměry a tak je osadíte téměř na všechny podvozky této kategorie.

Ceny mechových pneumatik pro formulové voze začínají na 349 Kč , World GT potom začínají na 299 Kč.

Pneumatiky můžete zakoupit ZDE.

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport