Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Morava Cup - Blansko 8.5.

Masters.cz
Czech Premium Losi - Standy Němečka
 

K druhému závodu V. ročníku MORAVA CUPu se do Blanska sjelo celkem 45 závodníků. Závodilo se opět ve čtyřech kategoriích, E1:10 TC (25 jezdců), E1:10 TC Standard (8 jezdců), Formule 1 (3 jezdců), Hobby TC (9 jezdců). Nepříznivá předpověď počasí na sobotu, se nakonec nekonala a tak za dost chladného počasí s malým varováním, kdy začalo mírně poprchat se podařilo odjet všechny rozjížďky i finálové jízdy.

E 1:10 TC
K druhému závodu Morava CUPu nastoupila kompletní domácí špička. V pravidlech Morava CUPu je, že do rozjížděk se rozdělují jezdci podle celkového pořadí a tak v 5.skupině, kde většinou nastupují slabší jezdci nastoupili Bok, Hudy, Kořínek, Němeček, Strupek.. Hned od první jízdy byl mezi těmito jezdci velmi vyrovnaný výkon a o pořadí rozhodovala sebemenší jezdecká chyba. První místo na roště ve finále A si vybojoval Bok , druhé místo Hudy a třetí Martin Kořínek, který bohužel musel odjet a tak do finálových jízd nenastoupil. Nejlépe zajel finálové jízdy Michal Bok, který vyhrál první i třetí finálovou jízdu, druhou jízdu pro povolený pastorek nedojel. Druhý ve finále skončil Martin Hudy, který měl nejvyrovnanější výkony ve finále 2x druhé místo a 1x první místo. Třetí dojel výborně jezdící Michal Kreslík, kterému se podařilo vklínit před zimní mistry České republiky, Michala Němečka a Václava Strupka.

E 1:10 TC Standard
Standa Němeček opět nenechal nikoho na pochybách a svou rychlou jízdou přesvědčivě vyhrál jak rozjížďky tak i finálové jízdy. O další tři místa urputně bojovali Zvára, Toman a Pekař. Všichni měli nakonec druhé i třetí finálová umístění a tak rozhodovala nejlepší jízda. Nejlépe dopadl Pekař, který najel 29 kol a dojez 8 sekund, třetí místo obsadil Zvára, který zaostal o 1 sekundu a čtvrté místo obsadil Toman, který opět zaostal pouze o 1 sekundu.


Hobby TC
Kategorii Hobby byla tentokrát obsazena pouze 8 jezdci. O prvenství bojovali Milan Peška a výborně jezdící Pavel Drmola který přece jenom na starého matadora Pešku nestačil.

Podrobná výsledovka na stránkách RC Blansko.

Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz
Masters.cz

Foto: Jirka Toman (Masters.cz)
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport