Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Super GT Show na okruhu Globus

Hlavní foto

Tato akce byla jedinečnou závodní záležitostí v naší republice. Na tento sraz dorazili piloti vozů ARTA NSX, Arta Garaiya, BMW Z4, P37R a dokonce Tom´s Interface SC 430.

Naprosto těsné souboje "tělo na tělo" byly velmi časté a komentátoři z Japonska, kteří přijali naše pozvání, se zhostili svého angažmá na více jak 100%.

Ovšem dohodnout tuto VIP návštěvu nebylo vůbec jednoduché a levné. Jen provést rezervaci těchto komentátorů bylo velmi obtížné. Pánové se ubytovali v hotelu International a k dispozici jim byla limuzína s osobním řidičem.

Po dokončení této závodní akce si následující den prohlédnou město Brno a odlétají zpět do Japonska na okruh Sepang, kde se jede další kolo Japan Super GT série.

Předběžná dohoda však zněla - ano tato akce se zcela jistě bude v budoucnu opakovat a my se můžeme opět těšit na ztrhující komentář, který místy bere dech...

 

A zde máte záznam ze zhruba 4. minutového sprintu GTček, kde motory burácí ve vysokých otáčkách.

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport