Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Morava Cup - Blansko

Po nočním vydatném dešti se v neděli 11.5. sjelo na mokrou blanenskou dráhu 25 závodníků v kategorii Senior, 8 Juniorů a 4 závodníci v kategorii PRO10 (placky). Volný trénink a měřený trénink na nejrychlejší kolo proběhl na mokré a v některých částech poměrně kluzké dráze, tomu také odpovídaly najeté časy na jedno kolo.

První kvalifikační rozjížďky jednotlivých skupin se jely na již částečně oschlé trati. Proto o postupových nadějích jednotlivých jezdců měly rozhodnout další rozjížďky na již suché dráze.

Postup do jednotlivých finálových skupin provázely dvě překvapení. Standa Vondra odjel jen jednu rozjížďku a to na vodě a pak jej potkaly problémy s elektronikou jeho čas stačil jen na finále B. Ještě hůře dopadl další dobrý závodník Hozna Štrof, všechny rozjížďky se potýkal s technikými problémy a kvalifikace do finále C byla jistě zklamáním.

Blanenská dráha Michalu Kreslíkovi očividně svědčí neboť pořádně prohnal zkušeného Martina Kořínka. První kola každého finále sváděli tito dva závodníci souboj o vedení přesto, že Michal jel velmi dobře, na Martina to ještě nestačilo.

Niže už jsou jen fotky vítězů - placky vyhrál Pekař, druhý byl Richter a třetí Vévoda
v juniorech bylo pořadí následující: 1. M. Rajdus, 2. Z. Rajdus a 3. Cigánek
v nejobsazenější katekorii Senior se z vítěztví radoval Martin Kořínek, druhý byl Michal Kreslík a třetí Michal Němeček.

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport