Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Morava Cup - Brno 3.5.2003

K sobotnímu závodu Morava Cup se sjelo okolo pětadvaceti závodníků. Přijeli Juraj a Marin Hudý, nechyběli závodníci z blanenského RC klubu a ani z Prostějova a tentokráte aní z Třebíče (Bok, Zavadil, Podlešák, Toman). Navzdory nepříznivé předpovědi počasí slušná účast. Ale to bylo asi tak vše co bylo na upravené brněnské dráze k vidění a pak samozřejmě déšt.
Pár závodníků sice vybalilo své nádobíčko doufaje, že pršet přestane, ale počasí bylo jiného mínění, proto většina dala přednost občerstvení ve stánku. A tak půl desátá rozhodla a to již většina závodníků mířila ke svým domovům.

Když už nic tak jsme si veskrze všichni prohlédli nově přebudovanou trať. Zde je video (cca 10MB) pořízené z tribunky závodníků mapujicí celou trať a následující fotky:

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport