Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Dominik Mašek o závodě Xray Nosram Challenge v Trenčíně

Hlavní foto

Na stránkách RC modelracing, které provozuje Dominik Mašek se nachází report z víkendového závodu Grand Finále Xray Nosram Challenge Trenčín (29.4. - 1.5.2011). Jak mnozí z proběhlého online reportu zde na portále víte, že akce byla velká a úspěšná. Navíc Hudy Racing Arena má veškeré zázemí a její návštěva stála a bude vždy stát za to.

Dominik Mašek byl na tomto velkém závodě přítomen a napsal reportáž ze všech třech dnů - tedy pátku, soboty a neděle. Vše je doloženo fotogalerií. Pro jednotlivé reporty navštivte stránky RC modelarcing právě nyní.

S mladými reportéry se v poslední době "roztrhl pytel" a reportů ze závodních akcí přibývá. Na portálu RC Magazine již avizovali brzký článek od Kuby Šimurdy a jeho RC-AK Teamu. Takže i tam a na portále RC Magu se objeví brzy článek ze závodu Trenčín.

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport