Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

PX Racing následuje RC AK-Team

Hlavní foto

Jakuba Šimurdu a jeho projekt RC AK-Team jsem vám zde již představoval. Nyní na scénu přichází další nadšenec jezdec modelů elektro, který je ze zlínského kraje, jezdí především HIT Zlín a v současné době udělal velký skok kupředu v jízdním stylu.

O kom je řeč tentokráte ? O Pavlu Novotném. Je to taktéž mladý a nadějný pilot, který je také na začátku možné slibné kariéry. Zda to bylo po vzoru Jakuba Šimurdy nebo z jiného důvodu, i Pavel se vrhl do tajů www stránek. Vytvořil si osobní presentaci, kteou nazval PX Racing a pomalu začíná plnit stránku obsahem.

Jak to všechno vypadá se můžete přesvědčit osobně na tomto ODKAZU. Tento hlavní link jsem přidal i do odkazů na tento portál.

O MČR, které se konalo ve Rtyni v Podkrkonoší se napsalo již hodně a vesměs pozitivně. Pavel nesměl chybět na seznamu spokojených jezdců a na jeho stránkách se nechází REPORT z jeho pohledu. Přímý link na článek máte přímo ZDE.

Všichni pevně věříme, že Pavel vytrvá ve své započaté činnosti a my se tak budeme moci pravidelně těšit na články a informace z jeho pohledu. To vše na jeho OSOBNÍ stránce.

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport