Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

PX Racing následuje RC AK-Team

Hlavní foto

Jakuba Šimurdu a jeho projekt RC AK-Team jsem vám zde již představoval. Nyní na scénu přichází další nadšenec jezdec modelů elektro, který je ze zlínského kraje, jezdí především HIT Zlín a v současné době udělal velký skok kupředu v jízdním stylu.

O kom je řeč tentokráte ? O Pavlu Novotném. Je to taktéž mladý a nadějný pilot, který je také na začátku možné slibné kariéry. Zda to bylo po vzoru Jakuba Šimurdy nebo z jiného důvodu, i Pavel se vrhl do tajů www stránek. Vytvořil si osobní presentaci, kteou nazval PX Racing a pomalu začíná plnit stránku obsahem.

Jak to všechno vypadá se můžete přesvědčit osobně na tomto ODKAZU. Tento hlavní link jsem přidal i do odkazů na tento portál.

O MČR, které se konalo ve Rtyni v Podkrkonoší se napsalo již hodně a vesměs pozitivně. Pavel nesměl chybět na seznamu spokojených jezdců a na jeho stránkách se nechází REPORT z jeho pohledu. Přímý link na článek máte přímo ZDE.

Všichni pevně věříme, že Pavel vytrvá ve své započaté činnosti a my se tak budeme moci pravidelně těšit na články a informace z jeho pohledu. To vše na jeho OSOBNÍ stránce.

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
rc-auta.eu
Kopecký RC shop
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


18.04.2019 - Termíny MČR LS onroad vloženy do kalendáře závodů
- Igor Vlahovič -


26.03.2019 - Tento víkend v sobotu opět Lestr Cup Praha offroad.
- Igor Vlahovič -


08.03.2019 - Do kalendáře závodů byly přidány letní termíny HIT
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport