Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

TAMIYA CUP bude kategorií prestižní a samostatnou !!!

Hlavní foto

Předem bychom měli všcihni příznivci podvozků Tamiya TT-01 poděkovat Michalovi Bokovi (fy Mibosport) za to, že dohodl spolupráci s firmou MPM s.r.o. a i v letní sezóně 2011 se pojede seriál závodů Tamiya Cup. O této radostné novince jste zde již byli informováni. Ale nyní mám pro vás další pozitivní informace. Prosím čtěte dále:

- Tamiya Cup se pojede naprosto samostatně od Hobby. Kvalifikace, finálové jízdy pojedou pouze piloti,kteří se přihlásí do této prestižní kategorie. Už žádné dohady a špatné nálady při vyhlašování a jízdě kdo je vlastně kdo

- firma MPM s.r.o. pro nejlepší  jezdce opět zajistí věcné ceny v podobě podvozků Tamyia TT-01, jak tomu bylo nyní v zimě

- stupně vítězů v kategorii Tamyia Cup a Hobby si jezdci užijí samostatně. Motivace je tak vysoká a při technických pravidlech TC více jak dostatečná

- dohodnu s Michalem Bokem pohárky pro pódiové jezdce a pro všechny ostatní připraví portál Masters také pozornosti. Nikdo neodjede s práznou. Mým cílem je tuto levnou a krásnou kategorii podporovat co nejvíce

- každý závod na jiné dráze. Změna a zábava pro zkušené i začátečníky

- na závodě jsem schopen pomoci poradit s nastavením a výbavou modelu, aby to jelo všem stejně

Co přispěje k vyrovnanosti a kráse celého Cupu ?

1. jednotný motor Johnson 540-J

2. závodní sada kol za 100 Kč sada od pořadatele. Nebo vlastní pneu

3. originál Tamiya karoserie, které vynikají kitovým zpracováním

4. auto funguje i v základu vcelku dobře při použití tak slabého motoru

5. i na převod 55/28 bude model řiditelný. Já jen budu testovat teplotu a dojezd a budu vás o tom informovat

6. LiPo baterie již nejsou nedostupné, taktéž nabíječe jsou za rozumné ceny

7. regulace jsou volné. Ale i zde není problém pořídit přes bazar lepší regulaci jakou je v modelu Tamyia 101, 104BK. Ale i zde budu dělat test, jak bude výkonnost oproti Quantum QC2, QC3 apod.

POZOR !!! přihlášky na první závod ještě nemají možnost přímo přihlásit se do Tamyia Cupu. Takže se hlaste do Hobby a do kolonky PODVOZEK zadejte TT-01. Na závodě pak budete zařazeni do správné kategorie.

Když už jsem s Michalem Bokem dohodl tyto podmínky, věřím, že jsem tím vyhověl většině lidí jak v Tamiya Cupu, tak i v Hobby. V obou to může být velmi napínavé a užijeme si pohodovou atmosféru.

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport