Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

ZVK Pozděchov 16.4.2011 závěrečný závod

Hlavní foto

"Na poslední závod ZVK v Pozděchově vyrážím s Pavlem a opět i s Petrem a Mikýskem společně. Tentokráte nepřijede Tonda Hráček, který se vydal na MČR ET 1/10 do Rtyně v Podkrkonoší. 

Vyrážíme za krásného ranního svitu. Při příjezdu do Pozděchova na nás spadla mlha. Přítomni už jsou Polňáci s Vomlem a Myšičkou, Kratochvílové s Hrabcem, Hájci, Pykalovi a Brodský. Dále přijíždí Kupští, Kutalovi.."

Tak takto začíná report, který napsal na klubové stránky Elišky Junkové Karel Martinec. Celý report máte k dispozici na stránkách KLUBU. A nejen report, ale i bohatou fofogalerii a videa z jízd.

Karel Martinec je jedním z mála lidí, díky kterým jste informováni o dění na závodech, na kterých on a jeho syn působí. To si zaslouží poděkování a uznání, byť to třeba není pojato v tak masivním rozsahu, jako na tomto portálu mojí osobou. Takže... jen tak dál pane Martinec.

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport