Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Morava Cup - Svitavy a Murphyho zákony

Murphyho zákon: "Může-li se něco pokazit, pokazí se to", si zcela vychutnal všechny účastníky dalšího závodu seriálu Morava Cup, tentokráte pořádaného na svitavské dráze. Již samotný fakt, že neprší, respektive svítí sluníčko dával skeptikům naději na jejich průpovídku: "... líp už bylo." A opravdu. Přes volné tréninky, přes přihlášení jednotlivých závodníků šlo vše hladce až do chvíle kdy byl otestován timingový systém AMB. Zde se vyskytla chyba při komunikaci AMB s PC. Byly vyzkoušeny dva počítače, ale AMB tvrdošíjně do RS232 (ad 1, 2) posílal nesmyslná data.

Po marných pokusech oživit spolupráci AMB a PC byl závod Morava Cup zrušen. Část účastníků se dohodla na volném závodu počítaném a měřeném na "papíru", někteří jsme se vydali zpět ke svým rodinám a za jinými povinnostmi.

O náhradním termínu nebo přesunu v kalendáři závodů budu po oficiálním zveřejnění informovat.

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport