Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Co se dělo na dráze Globus Brno 3.4.2011 ?

Hlavní foto

Dne 3.4.2011 se udělalo opravdu krásné počasí. Byl by hřích, kdyby se alespoň na chvíli nezašlo s RC modelem na dráhu. A nešlo jen o jízdu samotnou, ale také setkání s kamarádem, kterého jsem dlouhá léta neviděl. Nyní jsme se opět potkali a budeme spolu trávit hodně času. I jeho již dávno zajímala auta na vysílačku a nyní si plní klukovské sny.

S Martinem Pavlíkem se znám dlouho, ale opravdu dlouho jsme se neviděli. Nyní se situace mění. Martin si pořídil podvozek TT-01E v RTR setu s je pevně rozhodnut jít na první závod Mibosportu, který se pojede v dubnu. A tak mu ještě pomohu poladit model, aby se rychlsotí dostal na moji úroveň. Ruky má velmi šikovné na to, že teprve začíná. Navíc pro masters Martin napsal i příspěvek, který jste si zde mohli přečíst. A není to poslední článek.

Na videu oba jedeme Tamiya TT-01E. Motory jsou Johnson a Mabuchi RS540, převodový poměr máme stejný a to 55/25. Ale kluzná ložiska v modelu Martina, NiMh baterie a Tamiya konektory udělaly rozdíl v rychlosti. To vše budeme v týdnu měnit a ladit. Ale když se zadaří, Martin bude pro mnoho pilotů konkurencí. Když ne hned, brzy určitě.

Na tvorbě záznmu se podílela i moje drahocená manželka. Pak jsme točili s Martinem průjezdy našich modelů Ferrari Enzo a BMW 320 SI navzájem a já pro vás připravil první jarní video z dráhy Globus Brno. Počasí super, tak jako i nálada všech účastníků.

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport