Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Standův Adjustable discharger-conditioner

Standa'S Adjustable discharger/conditioner

Univerzální vybíječ pro autotomodeláře ( a nejen pro ně )

Někteří z Vás již znají a používají vybíječ " made by Standa Mrázek" Pro ostatní je zde popis funkce, technické parametry a obrázek uvedeného vybíječe.

Vybíječ pracuje plně automaticky, podmínkou je externí napájení 12 až 15 V. Je určen pro články jak "staré" NiCad , tak hlavně pro NiMh a případně ostatní, protože se dá nastavit vybíjecí napětí na článek v rozmezí 0,5 V - 1,2 V. Toto nastavení hodnoty vybití na článek má další výhodu - v případě nových poznatků od výrobců akumulátorů nebo nových trendů od kolegů ze zemí, kde jsou přece jen dále, tento nabíječ nevyhodíte, ale po přenastavení, ke kterému potřebujete jen voltmetr a trochu času, jej můžete používat dále.

Každý článek se vybíjí samostatně, proudem 0,45 až 0,1 A.Signalizace průběhu a stavu vybíjení je signalizována LED diodami.Sadu akumulátorů můžete ponechat na vybíječi i po skončení vybití na nastavenou mez, ale předpokladem je zachování ext. napájecího napětí po celou dobu, kdy jsou akumulátory vloženy do kontaktů vybíječe

Odběr vybíječe v klidu je 0,01 A, max. odběr je 0,5 A.

Standa'S Adjustable discharger/conditioner

Vybíječ na obrázku je určen pro automodeláře tj. pro 6-ti článek, ale v případě zájmu by nebyl problém vyrobit vybíječ i na jiný počet článk?.

Bližší informace podá Standa Mrázek alias Bruce Willis na telefonu 0602 975833.

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport