Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Setkání Globus Brno 28.9.2009

Hlavní foto

Na tomto srazu se opět sešli majitelé podvozků Tamiya TT-01, aby si užili možná jeden z posledních teplých víkendů a při kroužení po trati si ujasnili pravidla pro první halový závod sezóny.

Pro všechny to bude premiéra a tak dotazů bylo hodně a řešila se problematika motorů, obutí, čipů a dalších podrobností.

Mezi tím se na model kolegy Jirky Lukáše a pak můj opět připevnil aparát a natočilo se pár nových záběrů.

Na této bojové poradě se sešli Ajgor, Oldřich Nekuža, Jirka Lukáš, Martin Skorupski (ten už TTčko má, ale zatím bez elektroniky) a Jirka Kubát (bude pořizovat). Chyběl kolega Pavel Hrbáček, který model TT-01 měl a nyní si ho znova pořídil a na závod se také připravuje. K dalším majitelům šasi TT patří Vladimír Pilát, Martin Herzán, Petr Machala. Jak vidíte, základna jen na dráze Globus je slušná. A řady se budou asi rozrůstat . Další modely jezdí v Bosonohách. Kolik z těchto majitelů však na závody skutečně přijede je otázkou.

Byl to asi jeden z posledních teplých večerů a tak jsme si to řádně užili. Ale zima nás rozhodně nezaskočí. Už nyní se plánují zimní jízdy na rally pneumatikách a pomalu se začnou shánět kryty proti nečistotám. Takže za pár týdnů zimní bundy, rukavice, šálu a něco teplého do žaludku a hurá na dráhu.

Zde máte záznam z akce a nějaké to doplňující foto.

 

 

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >




©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport