Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Morava Cup - Třebíč 2.9.2001

Hlavní foto

Nikdo nečekal, že by v neděli mohlo být poměrně příjemné slunečné počasí. Přesto se do Třebíče sjel na další závod seriálu Morava Cup poměrně slušný počet závodníků. Rozlosovány byly čtyři skupiny a začalo se závodit. Asi žádným překvapením nebyl postup s"q"ěle jedoucího Oldy Podlešáka do finále "A" o Michalu Bokovi ani nemluvím a trio třebíčáků v tomto prestižním finále doplnil Standa Čech. V prvním finále měl Olda trošku smůlu, když ho celkem nevybíravým způsobem sestřelil brutálně jedoucí Dvorský (pokud se nepletu), což uniklo rozhodčím. Ani já ve finále B jsem nebyl ušetřen demoliční četě jedoucí za mnou. Startoval jsem ze třetí pozice a po druhé zatáčce jsem mohl sbírat jen lexanová trsátka. Ve druhé jízdě jsem asi víc chtěl než mohl a výsledek je, jaký je. Až na těchto pár šťouchanců, které jsem buď viděl nebo pocítil na svém autě to nebyl špatný závod. I když v posledním finále A došlo k jistému excesu, který tu řešit nechci a nebudu, nechám to na jiné.

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport