Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Morava Cup - Třebíč 2.9.2001

Hlavní foto

Nikdo nečekal, že by v neděli mohlo být poměrně příjemné slunečné počasí. Přesto se do Třebíče sjel na další závod seriálu Morava Cup poměrně slušný počet závodníků. Rozlosovány byly čtyři skupiny a začalo se závodit. Asi žádným překvapením nebyl postup s"q"ěle jedoucího Oldy Podlešáka do finále "A" o Michalu Bokovi ani nemluvím a trio třebíčáků v tomto prestižním finále doplnil Standa Čech. V prvním finále měl Olda trošku smůlu, když ho celkem nevybíravým způsobem sestřelil brutálně jedoucí Dvorský (pokud se nepletu), což uniklo rozhodčím. Ani já ve finále B jsem nebyl ušetřen demoliční četě jedoucí za mnou. Startoval jsem ze třetí pozice a po druhé zatáčce jsem mohl sbírat jen lexanová trsátka. Ve druhé jízdě jsem asi víc chtěl než mohl a výsledek je, jaký je. Až na těchto pár šťouchanců, které jsem buď viděl nebo pocítil na svém autě to nebyl špatný závod. I když v posledním finále A došlo k jistému excesu, který tu řešit nechci a nebudu, nechám to na jiné.

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


18.04.2019 - Termíny MČR LS onroad vloženy do kalendáře závodů
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport