Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Morava Cup Šenov

V sobotu se jel druhý závod Morava Cup v Šenově. Touto větou jsem chtěl začít a také zkončit, ale neudpustim si několik poznámek. První bude k organizaci, která přes veškerou snahu selhala. Ono závodit a řídit závod se dá opravdu jen stěží. Závodit se začlo pozdě navíc došlo k několika dizkuzím, které celý závod prodloužili nejméně o hodinu. Durhá věc bylo rušení signálu na trati. Přesto nebo právě proto, že jsem byl asi nejvíce postiženým musim konstatovat, že používam běžnou RC soupravu AM, která je v ČR pro toto použití homologována. Vím, že pořadatelé o tomto rušení, které se projevovalo na třech místech museli vědět, přesto trať nijak neupravili přitom by to nebyl zvlášť velký problém.

Výsledky budou určitě na stránkách RC autoklubu Blansko

.
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >




©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport