Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Morava Cup 5.5.2001 Blansko

S očekáváním jaké bude počasí se do Blanska sjelo okolo 40 závodníků. Trénink se z rána konal ještě na zčásti mokré trati, ale s postupem času i poslední místa na trati oschla a teplota asfaltu se začala postupně zvyšovat a počasí po celý den zůstalo stabilní. Rozlosování do skupin pro tento první závod bylo uděláno počítačem, což způsobovalo jisté problémy jak těm lepším závodníkům tak i těm horším, ale celý závod proběhl bez nějakého excesu. Urodilo se i několik humornych situací - tuto nemohu vynechat: náš mladší kolega se vracel tak trochu rozladěný z tréninku a mezi zuby utrousil asi toto: "hm, tady se nedá pořádně jezdit teď se mit tam pletla ta holka, vzrazil sem do jejiho auta." Jenže "ta" holka, samozřejmě je řeč o slečně Katce Kubicové, nadělila našemu milému Vojtovi ve finále nejméně dvě kola.

Výsledky budou určitě na stránkách RC autoklubu Blansko.

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport