Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

TECH: Tamiya TT-01 E

Hlavní foto

V blízkém článku se budu věnovat stavbě podvozku Tamyia TT-01 E, dále potom dojde k osvětlení modelu pomocí parabol a diod. Posléze model zprovozním. Na úplný závěr dojde k podsvětlení modelu modrou barvou. No a potom si připomenu jízdu s modelem 1/10. Bez tuningu, bez upgradu, pouze a jen v základu. Tento typ podvozku není ničím novým na našem trhu, má ho docela dost modelářů. Jen tato verze E je lepší variantou původního modelu. A asi zatím nikde o tomto šasi nebylo podrobně psáno, natož něco o jeho stavbě či testování.

Do modelu dám servo od Hitec, pro pohon použiji motor Johnson (ve stavebnici) a LiPo baterie. Ve stavebnici je i elektronický regulátor otáček. Už nyní mohu prozradit, že model bude v černé barvě s chromovými doplňky. Stavba započne již 21.3.2009 a velmi brzy zveřejním podrobné informace.

Model k testování dodala firma REICHARD Modelsport .

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport