Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

TECH: Lamborghini Gellardo LP 560-4

Hlavní foto

Je rok 2010 a fy Tamiya uvedla na trh novinku. Jedná se o lexanovou karoserii v měřítku 1/10 s rozvorem 257 mm a šíří 190 mm. Předchůdcem tohoto modelu Lamborghini Gellardo LP 560-4 bylo Lamborghini Countach LP 500.

Novinka je dodávána v čirém provedení. Karoserie je s ochrannou folií. Je potřeba ji vyřezat (vystříhat) z formy, odmastit a potom tepve lakovat barvou na lexan.

Návod pravil, že mám použít černou barvu a potom polepit hotový model přiloženými obtisky hodinářské firmy Blancpain. Ovšem já mám rád více civilní verze i takových supersportů a tak na řadu přišla klasická bílá s černými doplňky.

Součástí balení jsou paraboly, která jsou nyní v černém plastu. Taktéž máte k dispozici zpětná zrcátka a zadní přítlačné křídlo. Gumové O kroužky, sponky a držáky diod také součástí kitu.

Samolepky jsou předřezané včetně ochranné fólie na okna.

Viděl jsem tento typ vozu od fy HPI, ale zdá se mi, že Tamiya je více propracována. Navíc se zde nejedná o klasiku, ale o upravenou závodní verzi. Na foto vidíte verzi s bílými a černými ráfky.

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
rc-auta.eu
Kopecký RC shop
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


18.04.2019 - Termíny MČR LS onroad vloženy do kalendáře závodů
- Igor Vlahovič -


26.03.2019 - Tento víkend v sobotu opět Lestr Cup Praha offroad.
- Igor Vlahovič -


08.03.2019 - Do kalendáře závodů byly přidány letní termíny HIT
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport