Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

EBBRO 350R - Team Nova

Hlavní foto

Aktualizováno dne 19.5.2010 - video záznam z první jízdy

Něco z historie:

"Závodní tým NOVA vstoupil v roce 2007 do soutěže Japan Super GT se závodním prototypem VEMAC 350R. Tento závodní speciál s elegantními tvary byl vyroben firmou R&D Sports. Prototyp byl osazen motorem s těmito parametry: 3900 cc, V8 a disponuje výkonem více jak 400 koňských sil. Tento závodní speciál pilotovalo duo Tetsuya Tanaka a Shinsuke Yamazaki. Tento stroj patřil do závodní kategorie GT 300. Exoticky vypadající stroj mohl jezdit v závodní kategorii C než v dané GT 300."

Japonská firma Tamiya tuto karoserii vyrobila i v měřítku 1/10 z polykarbonátu a standartně je dodávána v kitu s podvozkem Tamiya TA05 IFS nebo TB03. Tyto podvozky mají jinak řešené zavěšení předních tlumičů a to umožňuje umístit karoserii tvaru Le Mans co nejníže.

Ovšem i tento tvar karoserie se mi podařilo osadit na podvozek Tamiya TRF 416X. Jen bylo potřeba opět blatníky vystřihnout až po nasazení na podvozek. Pravdou je, že při bližším prozkoumání vůči reálu jsou blatníky vpředu i vzadu vyšší. Ale nejedná se o rušivý element a karoserie je i celkově zpevněna.

Jak moje práce dopadla máte na foto níže. Ještě k tomuto článku bude doplněn záznam z jízdy, kdy se bude testovat jízdní vlastnost této karoserie na podvozku TRF 416X. O aktualizaci budete informováni.

EBBRO 350R je svým vzhledem a provedením zcela jinou závodní karoserií, která zajistí to, že se budete odlišovat od zbytku startovního pole.

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
rc-auta.eu
Kopecký RC shop
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


18.04.2019 - Termíny MČR LS onroad vloženy do kalendáře závodů
- Igor Vlahovič -


26.03.2019 - Tento víkend v sobotu opět Lestr Cup Praha offroad.
- Igor Vlahovič -


08.03.2019 - Do kalendáře závodů byly přidány letní termíny HIT
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport