Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

TECH: Karoserie BPA TC 1/10

Hlavní foto

V tomto článku se můžete podívat, jak jsem na podvozek Tamyia TT-01 usadil karoserii od společnosti BPA. Jedná se o lexanovou karoserii v šíři 190 mm.

Karoserie se dodává společně se záslepkami oken, předních, zadích světel a přední masky. K dispozici máte i samolepky BPA. Ale pozor - jsou určeny k vnitřnímu použití. Já to zjistil až po nalakování a proto jsem je na boudičku nemohl nalepit.

Samozřejmostí je ochranná fólie, kterou po nastříkání stáhnete.

Zadní přítlačné křídlo je taktéž součástí včetně spojovacího materiálu.

Karoserie je velmi lehká a pružná.

Připravil jsem ji na víkendový závod ETS, kde ji společně s ostatními otestuji. Nemyslím si však osobně, že aerodynamika a přitlačné prvky budou u modelu TT-01 účinné. Uvidíme.

Tento výrobek zakoupíte u výrobce a zárověň prodejce - firmy BPA, která se specializuje na výrobu karoserií především pro dráhové modely.

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport