Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

TECH: DODGE STRATUS 3.0 - Micro

Hlavní foto

Zimní sezóna se blíží a s tím vrcholí příprava modelů. I já jsem si připravil svůj model XRAY M18 PRO. Jednak jsem vyčistil celkově model po letní sezóně, promazal ložiska.

Další práce spočívala v rozložení elektroniky a tvorba nové karoserie Dodge Stratus v barvách NOVAK.

Rozložení elektroniky vidíte na fotkách níže, nicméně tedy: baterie, servo a přijímač na straně jedné, motor systém Novak Mongoose na straně druhé.

Anténa je vedena středem modelu a je napevno, protože kabel DSM přijímače je velmi náchylný na ohýbání a může časem dělat problémy s dosahem.

Karoserii jsem zvolil Dodge Stratus a dlouho přemýšlel nad designem. Nakonec jsem zvolil kombinaci oranžové a černé barvy. Karoserie byla důkladně odmaštěna, protože reflexní barvy někdy špatně drží. Pak jsem navrhl celkový design v podobě plamenů na boku a dvou souměrných pruhů na horní části karoserie.

Na závěr byla karoserie opatřena obtisky, které jsem obdržel společně se systémem Mongoose a barevně ladily. Na model přijdou samozřejmě nová mechová kola a pak budu kompletně připraven na závod v zimní sezóně.

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport