Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Nový regulátor A.I. od LRP

Masters.cz

Firma LRP Electronic nyní představila regulátor, který bude znamenat další milník ve vývoji regulátorů. Přesně pro potřeby začínajících a amatérských RC jezdců byl vyvinut nový software LRP True Automatic kombinující výkonnost LRP regulátorů a komfort poskytovaný funkcí automatické adaptace. Nikdy nebylo jednodušší použití profesionálního regulátoru.

Výhody a novinky tohoto regulátoru:

True Automatic
Žádný vypínač, žádná tlačítka, žádný setup - žádné problémy!! Revoluční LRP True Automatic software provádí všechny tyto úkony za Vás. Po celou dobu Vaší jízdy se přizpůsobuje a vytváří optimální nastavení jízdních vlastností modelu.

Fail Safe System
"Strážný anděl" Vašeho RC modelu, FSS průběžně monitoruje rádiový signál vysílaný do Vašeho modelu. V případě že je zachycen špatný signál, jako například slabé baterie ve vysílačce nebo známky rušení cizím signálem, Váš LRP regulátor okamžitě zareaguje a vypne Váš model, aby ho ochránil před případným poškozením.

Digital Technology

Maximální plynulost i v extrémních situacích na dráze. Regulátor poskytuje maximální výkon i na zpáteční chod.

Plug and Play
Poprvé co je Váš regulátor připraven k okamžitému použití ihned po vybalení díky LRP True Automatic softwaru. Bez jakýchkoliv nastavení. Jednoduše nainstalujete a můžete jet!

Over 11 Turns
Vhodný pro motory s vynutím přesahujícím 11 závitů (nebo 2 motory každý přes 14 závitů). Možné použití i s vysoce výkonnými profesionálními motory.

Váš prodejce LESTR-MODELS dodává tuto novinku za 2.800.-Kč, v případě objednání přes internet včetně poštovného a balného. NYNÍ NA SKLADĚ !!!

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport