Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Regulátor GM - V8 dead

Včera se jel druhý závod Kelcom Cup 2000-2001 (výsledková listina viz. Kelcom Cup na horní liště menu). Bohužel jsem měl smůlu v tréninku  před zahájením vlastního závodu mi "odešel do věčných lovišť" regulátor V8 GM-Racing. Porucha musela být asi dost brutální neboť se utavila Shottkyho dioda od motoru. Kolega co zvedal nepojízdné auto z tratě se popálil o regulátor, který za normálních podmínek bývá docela studený. Jelikož byl ještě v záruce předal jsem ho přímo na reklamaci. Jsem zvědavý, jak celá záležitost dopadne.

UPDATE 27.2.2001: vše vyřešeno, již mám regulátor a díky pochopení Patrika Dworschaka o něco lepší než byl ten původní za což mu touto cestou děkuji.

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport