Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

I. Woodhill Rally Brno 29.8.2009

Hlavní foto

Ikdyž byl Woodhill ušit horkou jehlou, protože do poslední chvíle bylo místo i závod samotný „opředen lehkým tajemstvím“, a byl náhradou za z technických důvodů zrušený Garden, v žádném případě nebyl odbytý, nudný, strohý, či dokonce krátký. Jen 2 RZ z celkových 9 byly kolem 2 minut, jinak byly časy vítěze RZ přes 3 minuty a nejdelší Heart Beat měla nekonečných 5:23 minuty. Připomínám, že zajeto vítězem RZ, který jel většinou deklasujícím rozdílem. Už posádka na 8. místě měla čas přes 6 minut a jezdci na chvostu najeli přes 10 minut.

Na špici závodu probíhaly souboje na několika úrovních. O první dvě místa bojovali mezi sebou Veselka s Homolkou, o třetí a čtvrté Oppitz s Hráčkem a dál už se to měnilo rozjížďku od rozjížďky. Trochu smolně začal nakonec pátý Sekula, který nastoupil později na start, protože starty jednotlivých RZ byly hodně daleko (ta nejvzdálenější skoro 5 minut chůze) a „Seki“ to trochu podcenil. Zato zezačátku výborně jedoucí Horák se propadl až za body díky závadě na tlumiči. Standartně dobře zajely posádky ze Zlína Pekař a Prokeš, ale své zatím nejlepší umístění a velice cenné 2 body vyjel stále se zlepšující Brychta, který dokázal zajet i 4. místo v RZ. Na velice pěkném 9. místě (první nebodované) se umístil poměrně mladý jezdec Němec a nejsmolněji dopadl Zvejška, který po celodenních problémech s technikou nedojel do cíle poslední RZ a tím pádem nebyl vůbec klasifikován.

Jako zajímavost dodám, že celkový čas vítěze byl 30:29 minut a posledního 31 jezdce 56:35 minut.

Pořadí Top10:

1. Veselka Jiří

2. Homolka David

3. Oppitz Michal

4. Hráček Antonín

5. Sekula Petr

6. Pekař Josef

7. Brychta Čeněk

8. Prokeš Daniel

9. Němec Ondřej

10. Horák Aleš

Kompletní výsledky ZDE , , Galerie ZDE a Video naleznete ZDE .

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
jsme s vámi již 10 let
YT kanál Igor Vlahovič
lesní osivo
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport