Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Xray Challenge Morava Otrokovice - závod zrušen !

Hlavní foto

29.8.2009 byl v plánu další závod seriálu Xray Challenge Morava na dráze v Otrokovicích. Při výjezdu z Brna sice nepršelo, ale po sjezdu z dálnice u Kroměříže začalo a to dosti hustě.

Po příjezdu na dráhu sice déšť na chvíli polevil, ale před 9. hodinou zesílil a dle radaru tento stav měl trvat pomalu do 14. hodin. A to nebyla vůbec dobrá prognóza. Navíc i předešlé závody Xray Challenge na této trati byly ve znamení deště. RC Zlín má vše vždy dokonale připravené, ale počasí prozatím nikoliv :-).

Osobně jsem byl zvědav, jaké nakonec padne rozhodnutí od pořadatele závodu. Nicméně členové RC klubu Zlín - Petr Novotný a Karel Neudek horlivě připravovali čísla pro závodníky a nic neponechávali na poslední chvíli. Připraveno tedy bude vše, o ostatním rozhodne délka deště.

Pořád se sledoval radar a ten neříkal nic dobrého. Čas krátil Pavel Magda z RC Blansko pouštěním videa z televize Teamu Airspeed a pak ukazoval foto z historie závodů a rekonstrukce dráhy.

Ve 12:00 ředitel závodu rozhodl o zrušení tohoto závodu s možností náhrady. O termínu budete opět informováni zavčas.

Po 12:00 se všichni pomalu rozjeli ke svým domovům.

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport