Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

On-Line přihlášky - Hanácký XRAY Chall.

Do On-Line přihlášek byl na základě přání pořadatetele zařazen seriál závodů: Hanácký zimní Xray Chellenge pohár. Již k následujícímu závodu 17.12.2005 se prosím přihlašujte přes On-Line přihlášky, ušetříte pořadateli hromadu práce a času při sestavování startovní listiny a řazení závodníků do skupin. Ještě připomínám, že byl mírně upraven systém příhlášek tak aby se zamezilo různým řekněme "šprýmařům", kteří se přihlašovali jako "Kačer Donald atd". Po vyplnění formuláře a jeho odeslání na server je na Váš e-mail, který je ve formuláři nutné zadat správně, odeslána e-mailová zpáva ve které je uveden potvrzovací link na který je potřeba kliknout nebo ho zadat do prohlížeče a svoji účast tak potvrdit!
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport