Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

XRAY CHALLENGE / Morava - Slavkov 9.7.2005

Závody pořádané venku pod širým nebem mají své kouzlo, ale také jsou přímo závislé na počasí. Jednou počasí výjde na 100% jindy ani ne na půl procenta. A právě to je případ závodu XRAY CHALLENGE na Moravě, který se měl uskutečnit na RC autodromu ve Slavkově. Někteří závodníci jako např. já se na záladě předpovědi rozhodli vůbec do Slavkova nevyjíždět. Nezkrotní optimisté tuto cestu vážili, aby posléze jen čekali, jestli dráha oschne. Když už to vypadalo že ano, opět přišla přeháňka a definitivně pohřbila všechny naděje tento závod odjet. Závod byl zrušen.

Případný náhradní termín XRAY CHALLENGE na Moravě za neuskutečněný závod ve Slavkově bude včas oznámen. Další závod XRAY CHALLENGE na Moravě je se jede na dráze v Blansku 10.9.2005

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport