Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Airspeed Formula Winter Cup - zajímavý počin

Hlavní foto

Navštívil jsem portál Team Airspeed, kde občas prohlédnu obsahovou náplň a novinky. Nyní mne zaujala myšlenka uspořádání závodů modelů Formule 1 a to zcela reálným způsobem.

Reálnost spočívá, (jak jsem se dočetl), v mnoha aspektech. Zaváděcí vůz safety car před ostrým startem, použití omezených směsí pneumatik, ocenění v podobě poháru konstruktérů a jezdců... I názvy závodů a počet odpovídá skutečnosti. Již jsou vypsány i termíny jednotlivých závodů. Je navrženo bodování - jako ve Formuli 1 atd.

Nyní se řeší motory, baterie a další věci spojené s přípravou celého seriálu. Vy můžete do celého dění zasáhnout a přispět názorem - viz. odstavec níže.

Není potřeba zde přepisovat celou myšlenku, stačí kliknout na tento přímý odkaz a vše si důkladně prostudujte a ihned můžete i reagovat prostřednictvým diskuse.

Osobně to považuji za zajímavý nápad, který když se dotáhne do konce, může přilákat hodně příznivců RC modelů Formulí. Už vzhledem k faktu, že společnost Tamiya připravila pro fanoušky reálný model závodního monopostu Ferrari F60 a to se všemi detaily dle reálu.

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport