Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Airspeed Formula Winter Cup - zajímavý počin

Hlavní foto

Navštívil jsem portál Team Airspeed, kde občas prohlédnu obsahovou náplň a novinky. Nyní mne zaujala myšlenka uspořádání závodů modelů Formule 1 a to zcela reálným způsobem.

Reálnost spočívá, (jak jsem se dočetl), v mnoha aspektech. Zaváděcí vůz safety car před ostrým startem, použití omezených směsí pneumatik, ocenění v podobě poháru konstruktérů a jezdců... I názvy závodů a počet odpovídá skutečnosti. Již jsou vypsány i termíny jednotlivých závodů. Je navrženo bodování - jako ve Formuli 1 atd.

Nyní se řeší motory, baterie a další věci spojené s přípravou celého seriálu. Vy můžete do celého dění zasáhnout a přispět názorem - viz. odstavec níže.

Není potřeba zde přepisovat celou myšlenku, stačí kliknout na tento přímý odkaz a vše si důkladně prostudujte a ihned můžete i reagovat prostřednictvým diskuse.

Osobně to považuji za zajímavý nápad, který když se dotáhne do konce, může přilákat hodně příznivců RC modelů Formulí. Už vzhledem k faktu, že společnost Tamiya připravila pro fanoušky reálný model závodního monopostu Ferrari F60 a to se všemi detaily dle reálu.

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
rc-auta.eu
Kopecký RC shop
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


18.04.2019 - Termíny MČR LS onroad vloženy do kalendáře závodů
- Igor Vlahovič -


26.03.2019 - Tento víkend v sobotu opět Lestr Cup Praha offroad.
- Igor Vlahovič -


08.03.2019 - Do kalendáře závodů byly přidány letní termíny HIT
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport