Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Bosonožské setkání dne 9.7.2009

Hlavní foto

Dne 9.7.2009 se uskutečnilo první setkání příznivců elektrických modelů na okruhu v Brně - Bosonohy. Někteří členové RC klubu Brno jen přišli na přátelský rozhovor a posléze dráhu opustili, jiní zase přijeli, aby si to rozdali na dráze se vším všudy.

Zdeněk Ajmut, Ivo Rampula přišli pouze na kus řeči. Ale příště už budou připraveni také a to i na večerní jízdy se světly. Michal Opittz jezdil chvíli s formulí a má hodně co do činění s Rally Brno a jejich www presentací. Jeho kolega mě odvezl s návěsem na dráhu a stálo to opravdu zato - viz. VIDEO .

Po 19. hodině večerní dojeli piloti Pavel Havlík a také Martin Láska. Jirka Groch byl na dráze již od 17. hodiny.

Pavel přijel, aby otestoval svoji Lancii a také své super splašené Suzuki Swift pouze s předním náhonem. A legrace bylo spoustu. Nebyla nouze o žduchance, karamboly, defekty pneu a mnoho dalšího. Není potřeba se podrobně rozepisovat o jídách. Prostě se daly baterie do auta a kroužilo se s malými přestávkami. Chvíli jsem jezdil s Pavlem rychleji než ostatní. Pavel měl v modelech Mig 500 a já si upravil výkon na svém střídavém systému Corally BMS. Pak jsem to srovnal k Martinovi a večer už to byla opět těžká pohoda.

Lze konstatovat, že každý čtvrtek od 17. hodin bude dráha otevřena a je možné ji přijít vyzkoušet. Jak bylo avizováno dříve, bude možné získat klíče a chodit na dráhu nezávisle. Plánuje se i zprovoznění časomíry, což by znamenalo i možnost měřených dostaveníček. Vše chce čas a přípravu. Pár foto na závěr.

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport