Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Bosonožské setkání dne 9.7.2009

Hlavní foto

Dne 9.7.2009 se uskutečnilo první setkání příznivců elektrických modelů na okruhu v Brně - Bosonohy. Někteří členové RC klubu Brno jen přišli na přátelský rozhovor a posléze dráhu opustili, jiní zase přijeli, aby si to rozdali na dráze se vším všudy.

Zdeněk Ajmut, Ivo Rampula přišli pouze na kus řeči. Ale příště už budou připraveni také a to i na večerní jízdy se světly. Michal Opittz jezdil chvíli s formulí a má hodně co do činění s Rally Brno a jejich www presentací. Jeho kolega mě odvezl s návěsem na dráhu a stálo to opravdu zato - viz. VIDEO .

Po 19. hodině večerní dojeli piloti Pavel Havlík a také Martin Láska. Jirka Groch byl na dráze již od 17. hodiny.

Pavel přijel, aby otestoval svoji Lancii a také své super splašené Suzuki Swift pouze s předním náhonem. A legrace bylo spoustu. Nebyla nouze o žduchance, karamboly, defekty pneu a mnoho dalšího. Není potřeba se podrobně rozepisovat o jídách. Prostě se daly baterie do auta a kroužilo se s malými přestávkami. Chvíli jsem jezdil s Pavlem rychleji než ostatní. Pavel měl v modelech Mig 500 a já si upravil výkon na svém střídavém systému Corally BMS. Pak jsem to srovnal k Martinovi a večer už to byla opět těžká pohoda.

Lze konstatovat, že každý čtvrtek od 17. hodin bude dráha otevřena a je možné ji přijít vyzkoušet. Jak bylo avizováno dříve, bude možné získat klíče a chodit na dráhu nezávisle. Plánuje se i zprovoznění časomíry, což by znamenalo i možnost měřených dostaveníček. Vše chce čas a přípravu. Pár foto na závěr.

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
rc-auta.eu
Kopecký RC shop
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


18.04.2019 - Termíny MČR LS onroad vloženy do kalendáře závodů
- Igor Vlahovič -


26.03.2019 - Tento víkend v sobotu opět Lestr Cup Praha offroad.
- Igor Vlahovič -


08.03.2019 - Do kalendáře závodů byly přidány letní termíny HIT
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport