Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Night Race Tamiya Slavkov

Hlavní foto

A je to tady vážení příznivci RC závodů. V sobotu kolem 16 hodiny jsem přijel s kolegou Olinem na dráhu RC Slavkov a stihli jsme ještě trénink modelů 1/5 Touring Car a Porsche. Tento trénink byl do 18. hodiny a poté začaly volné jízdy elekter Tamiya před večerním závodem.

Jízda s modelem EKO Porsche byla super a stíhal jsem i některé modely TC. Můj jízdní styl možná bude fungovat i na ostrém závodě. Ostatní ladili svoje stroje a já vyjel jednu nádrž. Zítra se uvidí.

Po 18 hodině začaly jízdy elekter. Pohoda a s motorem Johnson těžká pohoda. Bylo to tak pomalé, že na rovince jsem si mohl dát cigaretu. Ale pak se vytvořila šikana a bylo to jiné. Mig 500 jel přece jen rychleji. Nakonec se sešlo 5 jezdců v super pomalé kategorii a 8 jezdců v rychlejší. Po 20 hodině proběhla rozprava, kde se všichni seznámili se základními pravidly a to: 6 minut rozjížďky a 6 minut finále. 3 kvalifikace a 3 finále. Jednoduché a stručné.

Skupina MIGů - Aleš Bayer, Dušan Bayer, Tomáš Dospíšil, Jirka Rybák, Ivo Day, Tereza Moravcová, Pavel Havlík, Dominika Zachová. Oba Bayerové udávali od začátku takt celé kvalifikace. Trio uzavíral Tomáš Dospíšil. I ostatní jezdci byli velmi vyrovnaní. Protože Aleš najel sice 10 kol, ale jinak byl průměr nájezdu 9 kol. Postavení na startu Aleš Bayer, Dušan Bayer, Tomáš Dospíšil, Pavel Havlík, Dominika Zachová, Ivo Day a Tereza Moravcová. Finále bude zajímavé.

Skupina Stocků - Igor Vlahovič, Olin Nekuža, Vláďa Pilát, David Mrkos a Lukáš Dospíšil. Souboj Igor vs Olin. Mezi jezdci cca 5 sekund rozdílu. Nakonec Olin získává TQ na finále před Igorem, Vladimírem a Davidem Mrkosem Lukáš odstoupil ze závodu. Nájezd činil u prvních dvou 8 kol.

Finále Mig - První dvě finále vyhrál Aleš Bayer. Ale ostatní pozice zůstaly otevřené. Svoji druhou jízdou Aleš potvrdil vítězství v kategorii. Ale na dalších místech to vřelo a kezdci občas ztráceli přehled o svých vozech. Občas karambol atd. atd. Ale krásná podívaná na souboje mezi všemi.

Finále Stock - Igor sice dvě jízdy vyhrál před Olinem. Ale v druhé jízdě Olin půlku finále vedl a pak chyboval. První a i druhá pozice byla po dvou finále jasná. Ale druhé a třetí místo bylo otazníkem. Nakonec poslední jízdu s přehledem vyhrál Olin a držel i BEST LAP večera v této kategorii.

Závod byl u konce a všichni si ho doslova užívali. Pravda projeli jsme se ze světla do úplné tmy a potom někteří měli probémy s viděním tratě. Ale dle mého názoru se dá jet i v pozdních hodinách.

Na závěr celkové pořadí a krátké VIDEO :

MIG 500 - Aleš Bayer, Ivo Day, Tomáš Dospíšil, Dušan Bayer, Jirka Rybák, Pavel Havlík, Dominika Zachová a Tereza Moravcová.

Stock - Igor, Olin, Vláďa a David a Lukáš

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport