Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

CZECH MASTERS 2009 - 22.2.09 - 16:03 upload text

Hlavní foto

Závod CZECH MASTERS je závod RC modelů aut s elektropohonem v měřítku 1/10 a 1/12. Jedná se o závod s mezinárodní účastí. Vše se nyní rozjíždí naplno a první online informace jsou tu pro vás už dnes. Ale nejdříve ve stručnosti k časovému harmonogramu.

V sobotu se bude konat volný trénink a pak budou měřené kvalifikace. V neděli pak ostré finálové jízdy. Po celou sobotu budete moci sledovat průběh příjezdu jezdců, volný trénink a potom kvalifikační jízdy. Budu celou sobotu přítomen závodu a budu se snažit zachytit atmosféru a ihned vám ji poskytnout ONLINE. V neděli pak proběhnou finálové jízdy, ze kterých na konci dne budete mít celkové výsledky. Nebudu z rodinných důvodů na finále, ale najdu "informátora", který mne bude informovat o průběhu.

Start závodu začíná za několik hodin přátelé... V hlavičce tohoto článku najdete aktuální datum a čas aktualizace.

PÁTEK 20.2.2009, 18:00, příprava dráhy

Díky Vojtovi Novickému máte k dispozici online informace o stavbě a přípravách kobercové dráhy v tenisové hale Sport hotelu Hrotovice. Koberec šedé barvy, žluté vyznačení dráhy. Prostory pro depa přímo v hale. Mnozí se již dnes ubytují v hotelu, aby zítra dopoledne mohli ihned na volný trénink.

SOBOTA 21.2.2009, 8:29, příjezd závodníků

Do haly přijíždím kolem 8:15 a když vstoupím do haly, na místě jsou již první účastníci. Stoly i židle zajištěné, přívod elektrické energie taktéž. Připravená tribuna s nezbytnou reklamou generálních sponzorů. Koberec na fotce vypadal šedě, ale musím to uvést na správnou míru - je v barvách LRP - tedy světle modrý. Když vidím trať na vlastní oči, musím konstatovat, že je postavená velmi precizně, kde nechybí delší cílová rovinka. Ale převažuje technická pasáž. Vyznačení celé dráhy je pomocí žlutých překladů a zatáčky jsou lemovány klasickými pokličkami. Pro lepší orientaci v zatáčkách se střídá žlutá barva s modrou. Dráha i dle slov jezdců - perfektní.

Depa se nacházejí hned vedle dráhy. Místa je tu pro všechny účastníky dost. Hlavní měření je blízko tribuny a o časomíru se bude starat pan Šeliga. Bohužel se omluvil pan Strupek s LESTR s.r.o. z důvodu náhlé a silné chřipky. Když mi volal o omlouval se, ani nemohl mluvit. Ředitelem závodu je Radoslav Bok.

Všichni účastníci mají k dispozici projekci, kde se budou promítat průběžné výsledky z tréninků a potom i finálových jízd. Já mám přístup na internet přes wifi hotspot a i při nízkém signálu jsem schopen posílat foto a výsledky. Pravda, občas mi to spadne...

SOBOTA 21.2.2009, 9:00, první tréninky jezdců

Začíná skupina kategorie 1/12. První, kdo ozkouší nový koberec jsou Martin Hudy, Juraj Hudy, Tomáš Kembitský, Martin Zvara, Jirka Opl, Pavel Jansa, Alexandr Kukan, Michal Jansa, Roman Kořínek a Karel Novotný jun. Trénuje se nyní bez nasazovačů.

Ihned po kategorii 1/12 nastupují jezdci kategorie STOCK. A na plátně vidím jména Igor Křivek jun., Daniel Nečesaný, Vítězslav Hola, Tonda Pospíchal, Matěj Rehák jun., Roman Bílek, Michal Binder... Zatímco jezdci krouží po trati a testují svá nastavení, já se jdu podívat do dep, co se tam děje.

SOBOTA 21.2.2009, 9:52, první tréninky jezdců, část II.

A na dráhu se připravují jezdci Modified - Martin Kořínek, Martin Mihalik, Jirka Janoušek, Jan Morávek, Jan Vláčil a další čeští jezdci této super rychlé kategorie. Ze zahraničí testují své modely i Ronald Voelker, Dennis Fedtke, Steven Weiss, Rajki Balint, oba Huddyové, Zdenko Kunak... Máme se na co těšit v měřeném tréninku.

V depech se ladí o sto šest, já fotím jejich modely a karoserie, které hrají všemi barvami. Každý si kontroluje výšku svého modelu a velikost křídla. Kontrola bude přísná a stejný metr bude platit pro všechny. V 10:00 začínají měřené tréninky. Je celkem 7 skupin a já vám přinesu první výsledky. Už lehce po 10:30...

SOBOTA 10:00, první měřené tréninky jezdců

Nastupuje první skupina kategorie 1/12. 8 minut jízdy - jezdci musí zvolit kombinaci převodového poměru k motoru, aby vydrželi tento časový limit. Hudy Martin společně s otcem Jurajem zatím ukazují, že jejich model jede skvěle. Ale i jezdci ve skupině Tomáš Kembitsky, Martin Zvara, Alexandr Kukan, bratři Jansové, Jirka Opl, Roman Kořínek a Karel Novotný jun. - všichni jedou společně a jejich auta doslova létají po rovném kobercovém povrchu. Pan Šeliga hlásí, že modely jedou v průměru až 30 km/h. A to jsme teprve na začátku závodu.

A po 1/12 nastupují jezdci kategorie STOCK. I zde nejobsazenější kategorie. A hned v první skupině Tonda Pospíchal. Společně s Oldou Grochem jsou nejstaršími účastníky tohoto prestižního závodu. Ale za své výkony se stydět rozhodně nemusí. Tihle piloti jedou na závod relaxovat a užít si pohody. A i když jsou o třídu jinde, jedou čistou stopu a jsou ohleduplní k ostatním rychlejším kolegům. Skupinu Stock zahajuje skupina jezdců v podání Daniela Nečesaného, Matěje Reháka jun., Tondy Pospíchala, Romana Bílka, Michala Bindera, Vítka Holy a Igora Křivka jun. Vede Igor, ale je to velmi vyrovnaná skupina.

Popsat všechny kategorie a všechny jízdy jezdců je pro mne velmi obtížné. Navíc musím odbíhat od dění na koberci, protože jezdci mi opravdu ruší signál wifi pro můj laptop ACER Aspire A110, který jsem si ještě nepřejel :-). A tak občas kouknu na online výsledky. Pomůže mi to při práci. Vy se můžete kdykoliv v průběhu reportáže podívat na jednotlivé kategorie na mnou vytvořených odkazech, které najdete vždy na konci tohoto článku. Jdu uloupit pár fotek do dep a na tribunu. Zaměřím se na jezdce samotné.

SOBOTA 21.2.2009, 12:11, jak jsme na tom ?

1/12- Vede Martin Hudy (SK) před Jurajem Hudy (SK). Třetí krouží Tomáš Kembitský (CZ). Čtvrtý Jansa Pavel (CZ). Pátý zatím a může být spokojen Alexandr Kukan (CZ).

STOCK- 4 skupiny této kategorie. Kunak Zdenko (SK) vede po prvních volných trénincích před Jakubem Plechačem (CZ). Na třetím místě se drží Vojta Novický (CZ). Čtvrtý Igor Krivek ml. (SK).David Čermák (CZ)krouží na pátém místě.

Modified- zde to je velmi vyrovnané. Steven Weiss (GER) vede a za ním se to s 19. koly hezky skládá: Martin Hudy (SK), Michal Bok (CZ), Ronald Voelker (GER), Zdeněk Hamák (CZ), Zdenko Kunak (SK) a další.

Prosím pochopte, že nejde podrobně popsat všechny jezdce a tak pro podrobnosti kliněte na odkazy výsledků níže. Najdete tam počet kol, časy atd. Díky moc. Ale mám pro vás na oplátku videozáznam. Tak ho stahujte ZDE

Ale když mám sdělit svůj názor, tak jezdci v jednotlivých skupinách jezdí velmi korektně. Vidím minimum nasazovacích manévrů. Šéf časomíry pan Šeliga diriguje naprosto precizně celý průběh. O finále A bude ve všech kategoriích opravdu těsný boj. Modely na koberci sedí jako přikované a všichni vypadají zatím spokojeně. Jsem i na "pokec" u Denisse Fedtkeho v depu a vřele mne vítá, nechá se fotit a já mu ukazuji online report. Na hotelovém pokoji si ho může prohlédnout, podívat se na foto a stáhnout video. Směje se a děkuje mi.

SOBOTA 21.2.2009, 14:00, ostrý trénink

Od 14 hodin začínají měřené tréninky pro kvalifikace do jednotlivých finále. Nyní začne jít do tuhého. Kdo udělá chybu, pomalu se odsouvá do jiného finále nežli A.

Když člověk na závodě dělá jednu věc, je to mnohem lepší. Pokud se starám o model, dávám pozor na pořadí a mám do toho psát, je to náročné. Nyní se mohu plně věnovat psaní, focení a tvoření videa. Mám čas i na oběd (vynikající bufet přímo u dráhy).

SOBOTA 21.2.2009, 15:03, první kolo ostré kvalifikace za námi

1/12 - Juraj Hudy vylaďuje svůj model a najíždí 28 kol. Zatím vede před Martinem Hudym, který také pokoří hranici 28. kol. Lepší se i Jansa Pavel (27 kol). Stačí mu Tomáš Kembitzký (27 kol). Tak to byla čtveřice nejlepších.

STOCK- Kunak Zdenko se přetahuje o první pozici s Jakubem Plechačem (18 kol oba favorité). Třetí zatím Vojta Novický (17 kol). Karel Hasse je prozatím 4.

Modified- 5 minut adrenalinové jízdy v čele se Stevenem Weisem (19 kol). Ronald Voelker (19 kol) zatím o necelou sekundu za ním. Třetí Michal Bok (19 kol). Čtvrtý zatím jezdí Zdeněk Hamák (19 kol). Potom nastupuje skupina jezdců s 18. koly - Martin Kořínek, Zdenko Kunak, Dennis Fadtke, Jan Morávek, Juraj Hudy, Roman Kořínek... krásně vyrovnané.

SOBOTA 21.2.2009, 16:30, druhé kolo ostré kvalifikace za námi

Nebudu se nyní rozepisovat o podrobných výsledcích jezdců, ty si můžete prohlédnout na odkazech níže. Ale podíváme se na jízdy některých jezdců.

Velice čistě na mě působila jízda Martina Kořínka. Oproti ostatním, kteří byli i rychlejší, Martin jel klidnou a vyrovnanou jízdu po celý časový interval. Bez jediné chyby a dojížděl i rychlejší jezdce. Opravdu je to pan jezdec. Ale samozřejmě i ostatní jedou velmi hezky, ale trhanou jízdou. Je to můj názor a ne všichni se s ním musí ztotožnit.

Kdo neviděl jezdit modely 1/12 - ten neuvěří. Motory střídavé (4.5ky ?) a na 4 články to nejede, ale letí. Moje ASSO taky tak možná někdy pojede :-). Markantní to bylo znát na rovince. Juraj Hudy přišel o kolo při nárazu o mantinel. Ale má další jízdy před sebou.

Stock je "klidná" kategorie a jízda všech modelů je pohledná a modely zde jedou všechny stejně. Zdenko Kunak jezdí velmi pěknou stopu a podává opět výkony, na které jsme zvyklí z XRAY Challenge. Vypadá to, že s Jakubem Plechačem a Vojtou Novickým svedou nemilosrdný boj ve finále A.

A zde máte za věrnost serveru Masters další video. Je to záznam jízdy skupiny 1 Modified - celých 5 minut. Odkaz ke stažení máte ZDE .

SOBOTA 21.2.2009, 17:30, třetí kolo ostré kvalifikace za námi

Jede se opravdu o každý centimetr na trati a o každou sekundu. Ale zajímavá podívaná se mi naskýtá při příchodu na technickou kontrolu. Žádný med vám řeknu. Po skončení jízdy všechny modely jdou na kontrolu, zatímco jezdci jdou povinně nasazovat. Auto se váží, měří se světlá výška a nakonec se měří výška křídla a karoserie. Někdo občas neprojde a je vyzván k nápravě - pravidla jsou opravdu přísná. Ale tak to má být.

Až na odskoky za dveře haly, abych provedl upload na stránky serveru, se snažím být u dráhy. Minimum kolizí a z toho plynoucí i zatím klidná atmosféra. Ve finále už to bude mnohem ostřejší.

Já stále sleduji vývoj situace a pan Šeliga neúnavně komentuje dění. Velká obdiva a úcta k jeho výkonu. Radek Bok pobíhá mezi časomírou, bufetem, depem jezdců a technickou kontrolou. Nemá se taky čas zastavit. Ale je to ředitel závodu a vede si na výbornou.

Zajímá vás, jak se jezdí v první skupině Stock kategorie ? Tak dobrá tedy, zde máte další záznam z jejich 5ti minutové jízdy .

SOBOTA 21.2.2009, 18:14, čtvrté kolo ostré kvalifikace za námi

Na aktuální pořadí se podívejte na podrobné výsledky níže. Na prvních pozicích se to příliš nemění.

Já jsem nyní pozoroval modely 1/12. Juraj Hudy zajíždí BEST LAP. Jeho model jede naprosto úžasně. Ten nájezd na cílovou rovinku a pak ta rychlost na rovince samotné. Stačí se podívat na průjezdy jednotlivých jezdců v podrobném www náhledu a hned máte srovnání s ostatními kategoriemi. Já pro vás zdokumentoval cca 3 minuty jízdy a je na co se dívat. Stahujte záznam ZDE .

A máme první den za sebou. Podívejte se na konečné pořadí po všech jízdách a jezdci se nyní odeberou na odpočinek nebo na party. Ale v 9 hodin ráno musí být ready - pokračuje se v rozjížďkách a pak startují finálové jízdy.

Já sice nemohu být přímo u finálových jízd z rodinných důvodů (syn má 5 let a to je kulaté výročí). Ale žádný strach. Budu pracovat z domu, sledovat průběh na příslušných odkazech a informovat vás o průběhu.

Mám na vás jednu prosbu !!! Budu očekávat od někoho z vás, kdo jste na závodě foto vítězů. Děkuji mockrát.... Je to důležité stejně, jako 5. narozeniny mého syna :-).

NEDĚLE 22.2.2008, 8:55, páté kolo ostré kvalifikace před námi

Po 9. hodině zahajujeme druhou část závodního klání na mezinárodním závodě CZECH MASTERS 2009. Jsou před námi ještě dvě kola kvalifikací a potom již přijdou na řadu finálové jízdy. Piloti mají ještě dvě příležitosti vylepšit si svůj výsledek. Pro některé to bude znamenat vzestup, pro některé naopak sestup níže.

NEDĚLE 22.2.2008, 10:14, páté kolo ostré kvalifikace za námi

1/12 - Juraj Hudy je nepřemožitelný. Jede mu to opravdu výborně. Ale na druhé pozici se dostává Martin Zvára před kolegu z týmu Tomáše Kembitského. Jansa Pavel na čtvrté pozici. Zde je 10 pilotů a všichni pojedou A finále.

STOCK - Zdenko Kunak zatím bez ztráty bodu. Suveréně vede. Na druhé pozici průběžně Jakub Plechač a třetí zatím Vojta Novický. Radek Flek z RC klubu Blansko zatím celkově čtvrtý. Desítku TOP uzavírá Rada Bryx.

MODIFIED - Ronald Voelker stále v čele této super rychlé kategorie. Kolega Steven Weiss se drží na druhé pozici v celkovém pořadí. A pozor - na třetí pozici náš borec Michal Bok. Bod za ním potom Martin Hudy. Celkově čtvtý Zdeněk Hamák. Zdeno Kunakovi se podařilo udržet pozici před Martinem Kořínkem. A finále bude moc zajímavá podívaná.

NEDĚLE 22.2.2008, 11:41, šesté kolo ostré kvalifikace za námi, hotová finále

1/12 - Juraj Hudy má TQ na finále. Martin Zvára obhajuje druhou pozici a Tomáš Kembitský svoje třetí místo. Dále potom pořadí: Pavel Jansa, Roman Kořínek, Karel Novotný jun., Michal Jansa, Alexandr Kukan, Martin Hudy, Jirka Opl.

STOCK - Zdenko Kunak, jak jinak TQ na finále A. Za ním potom Jakub Plechač, Vojta Novický, Igor Krivek, Radek Flek, Karel Hasse, Patrik Maruscak, Radda Bryx, Timotej Garaj a A finále zakončuje David Čermák. B finále zahajuje z první pozice Jakub Cink a za ním Libor Vévoda, Filip Uher, Patrik Dvorscak, Miroslav Jurenka jun., Víťa Hola, Martin Mokrovics, Karel Novotný jun., David Dohnal, Jaroslav Vala. C finále bude obhajovat Michal Binder, Karel Novosád, Roman Bílek, Olda Groch, Matěj Rehák jun., Tonda Pospíchal, Vladimír Borek.

MODIFIED - Ronald potvrzuje svoje kvality a získává TQ na finále A. Za ním potom Steven Weiss. A pozor, dochází ke změně pořadí. Na třetí místo se skvělou jízdou dostává Martin Hudy před Michalem Bokem. Na čtvrtém místě je Zdeněk Hamák a dále potom Zdenko Kunak, Martin Kořínek, Martin Mihalik, Dennis Fadtke a Jan Morávek se také kvalifikoval do A finále. B finále TQ získává Juraj Hudy. Za ním potom Jirka Janoušek, Roman Kořínek, Jan Vláčil, Karel Novotný jun.

NEDĚLE 22.2.2008, 13:45, finálové jízdy, kolo první

1/12 - Juraj Hudy vyhrává první finále. Druhý Roman Kořínek a třetí Martin Zvára. Čtvrtý končí Karel Novotný jun.

STOCK - A finále vyhrává kdo jiný než Zdenko Kunak před Radkem Flekem a Igorem Krivkem. B finále vyhrává Jakub Cink před Liborem Vévodou a Martinem Morkovicsem. Finále C vízětí Michal Binder před Matějem Rehakem a Romanem Bílkem.

MODIFIED - Ronald Voelker vítězí v první jízdě. Druhý Steven Weiss. A třetí výborně Martin Hudy. Čtvrtý Michal Bok. Pátý Zdeněk Hamák. Všichni piloti najíždí 19 kol. B finále vítězí Jirka Janoušek před Romanem Kořínkem a Jurajem Hudy.

NEDĚLE 22.2.2008, 14:55, finálové jízdy, kolo druhé

1/12 - S 3O. koly vyhrává Juraj Hudy i druhou finálovou jízdu. Druhý s 28. koly Tomáš Kembitský. Třetí Karel Novotný jun. (28 kol). Čtvrtý končí Martin Zvára (28 kol). Třetí finále rozhodne o pozicích mimo prvního místa.

STOCK - Plechač Jakub dokáže vyhrát druhou finálovou jízdu A. Před Zdenko Kunakem a Vojtou Novickým. Čtvtrý končí nyní Igor Krivek. Zde není rozhodnuto o vítězi. B finále vyhrává Jakub Cink před Patrikem Dvorscakem a Filipem Uhrem. C finále opět v režiji Michala Bindera. Druhý potom Matěj Rehak a třetí Olda Groch.

MODIFIED - Pozor pozor !!! Ronald Voelker potvrzuje svoje prvenství druhým vítězstvím v A finále. Ale druhý nyní Michal Bok a třetí Martin Hudy. Čtvrtý Steven Weiss. Opět všichni 19 kol. I Zdeněk Hamák na 5. místě najíždí 19 kol. Třetí jízda bude hodně důležitá. B finále vyhrává nyní Roman Kořínek před Jirkou Janouškem a Janem Vláčilem.

NEDĚLE 22.2.2008, 15:55, finálové jízdy, kolo třetí

1/12 - Poslední finálovou jízdu vyhrává Roman Kořínek (20 kol), ale Juraj je již první celkově po druhé jízdě. Druhý tedy Juraj a třetí Martin Zvára. Čtvrtý Tomáš Kembitský.

Konečné pořadí 1/12 na stupních vítězů: 1. Juraj Hudy, 2. Roman Kořínek, 3. Martin Zvára

STOCK - Zázrak nebo náhoda ? Jakub Plechač vyhrává poslední rundu Ačka před Zdenko Kunakem a Vojtou Novickým. B finále dává Jakub Cink před Patrikem Dvorscakem a Filipem Uhrem. C finále Matěj Rehák pojíždí Karla Novosáda a Michala Bindera. Ve všech skupinách napínavý průběh až do samého konce.

Konečné pořadí ET STOCK na stupních vítězů: 1. Jakub Plechač, 2. Zdenko Kunak, 3. Vojta Novický

MODIFIED - Ronald jede jako stroj a opět vítězí. Steven Weiss opět dojíždí druhý a třetí v těsném souboji Michal Bok před Zdenko Kunakem. Nádhera přátelé. Každá jízda originální zážitek. B finále vyhrává Jirka Janoušek před Romanem Kořínkem a Janem Vláčilem.

Konečné pořadí ET MODIFIED na stupních vítězů: 1. Ronald Voelker, 2. Steven Weiss, 3. Michal Bok

Nyní mi snad brzy přijdou do redakce foto vítězů, které ihned zveřejním. Krásné souboje, rychlý průběh, spokojenost všech předpokládám... Co více dodat na úplný závěr této akce ? Aby se nejlépe opět opakovala a já mohu přislíbit opět ONLINE report, pokud se vám tento styl líbil a nenudil vás.

Průběžné podrobné výsledky najdte na těchto níže uvedených odkazech. Aktualizují se po každé jízdě. Najdete zde i konečné a přesné výsledky, kdybych se náhodou v textu mýlil !!!

1/12 Electric Track

ET Stock 19 1/10

ET Modified 1/10

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport