Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Polná 8. - 9. 5. 2009 - návrh mistrovství 1/18

Hlavní foto

Na podzim 2008 se v Polné uskutečnilo Celostátní mistrovství juniorů v oblíbené kategorii On road 1:18.

Na akci se tehdy sešli v hojném počtu závodníci jak z Moravy tak i z Čech. Vzhledem k tomu, že se objevilo velké množství kladných ohlasů na tuto ojedinělou akci pro děti a nadějný modelářský dorost a také z mnoha stran přání něco podobného zorganizovat i pro dospělé, je tady návrh.

Polná se nachází uprostřed republiky blízko dálnice D1, takže je dobře dostupná pro většinu republiky. Prestižní mistrovský závod by se uskutečnil ve velice pěkném prostředí sálu zámku (viz foto), kde je pod jednou střechou i ubytování a restaurace. V případě pěkného počasí by se účastníci mohli těšit i na prasátko na rožni s příjemným posezením na hradním nádvoří hned u vchodu do sálu.

Protože nejsou v naší zemi pro tuto kategorii sjednocená pravidla, snažím se tak, jako na podzim u žáků, aby proběhla diskuze o pravidlech a podobě této prestižní akce pro osmnáctináře.

Prosím abyste na tomto ODKAZU a vyplnili anketu a sdělili předběžnou účast. Vzhledem k tomu, že je konání akce nutno potvrdit do cca týdne a zamluvit sál (jiný termín bohužel možný není), tak prosím s vyplněním neváhejte !!! (těch pár křížků do formuláře snad přežijete :-))

Akce se uskuteční, tehdy, pokud mi předběžně přislíbí účast dostatek závodníků.

Můžete se těšit na nový koberec, zpestření v podobě neobvyklých prvků dráhy a skvělého zázemí.

Pro připomenutí se podívejte na pár fotek z listopadového mistrovství žáků v Polné v minulém roce.

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport