Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Celostátní mistrovství žáků 1/18

Hlavní foto

Dovolte, abych vám představil nový projekt, který začali tvořit pánové Vladimír Vomlel společně s panem Antonínem Hráčkem a to "Celostátní mistrovství žáků - měřítka1:18". Jedná se zatím o neoficiální Mistrovství ČR , které se ale pojede pod záštitou RCAČR, který zastupuje pan Kryll. Rýsuje se totiž možnost závodů modelů 1/18 pro začínající i zkušené juniory (od 6 do 17 ti let), kteří mají svoji závodní kariéru před sebou. Jak Vladimír Vomlel tak i Antonín Hráček mají kolem sebe šikovné děti a dorost, kteří by rádi bojovali se svými vrstevníky ve vlastním mistrovském závodě s odpovídajícími podmínkami a ukázali svůj jezdecký talent.

Proto oba muži dali hlavy dohromady a naplánovali první prestižní závod - Celostátní mistrovství žáků, který se bude konat 22.11.2008 v Polné u Jihlavy. Přesná pravidla se teprve tvoří a budou doladěna 25.10.2008 při osobním jednání v Brně, kterého se budu účastnit i já osobně. Předpokládá se, že technická omezení budou minimální.

Předběžné informace o místu konání je tedy : Polná u Jihlavy (uprostřed republiky – blízko dálnice D1). Kapacita sálu - je cca tak 40 závodníků, ale pokud by se sešlo 20 - 30 juniorů, byla by to paráda. (Jen v Polné je nyní 10 juniorů.) V sále jsou židle a stoly pro všechny, vyvýšené pódium pro tribunu, balkon pro diváky a dostatek prostoru v přísálí pro depo. Je zde kvalitní koberec a mantinely. Ideální prostředí pro pořádání takovýchto závodů. Podrobnosti včetně registrace do závodu budou zde zavčas zveřejněny po jednání 25.10.2008.

Nyní se musí hlavně zajistit časomíra, nejlépe AMB. Pořízení nového zařízení včetně čipů je pro začátek této akce velká investice. Letošní 1.ročník tohoto žákovského mistrovství by měl i zjistit životaschopnost a podobu takovéto prestižní jednodenní akce.

Organizátoři prosí všechny zájemce o závod - jednotlivce i vedoucí modelářských klubů a kroužků, kteří by se chtěli podílet na přípravě (pravidel, organizace, apod) aby se co nejdříve ozvali na některý z kontaktů.

Rádi uvítáme i jakoukoliv sponzorskou podporu.

Kontakty na pořadatele:

v.vomlel@seznam.cz, www.rcautoklub.cz, tel.602/942501 Vladimír Vomlel - Polná

antoninhracek@seznam.cz, www.tony.websnadno.cz/, tel.776267176 Antonín Hráček - Zlín

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport